Vliegveldoversten

Hoofdvliegveldoverste

IMG

Hoffman Remy

        +32 (0)475 35 36 47

Vliegveldoversten

Schuermans Hendrik

schuermans.rik@gmail.com

+32 (0)476 26 32 46

Sterkmans Jeroen

jsterkmans@hotmail.com

+32 (0)486 58 20 16

Hus Jo

jo.hus@telenet.be

+32 (0)475 59 41 88

Creeten Daniel

danycreeten@hotmail.com

+32 (0)477 50 10 14

Pittevils Miguel

aero.mipi@yahoo.be

+32 (0)496 86 46 72

Breugelmans Rob

rob.breugelmans@telenet.be

+32 (0)487 51 74 13

Desair Wim

wdesair@gmail.com

+32 (0)479 72 58 10

Nouters Eric

ericnouters@hotmail.com

+32 (0)477 31 09 01

Vangeel Chris

c.vangeel@telenet.be

+32 (0)475 23 44 07

Schraepen Stefan

stef.schraepen@gmail.com

+32 (0)474 88 84 86

Niville Tom

tom.niville@telenet.be

+32 (0)483 41 00 78

Vanden Boer Willy

willy.vandenboer@telenet.be

+32 (0)474 84 67 45

Sterkmans Frank

frank.sterkmans@aero-kiewit.be

+32 (0)478 94 81 80

Ceusters Carl

carl.ceusters@gmail.com

+32 (0)496 47 45 96

Huybrechts Geert

post4geert@hotmail.com

 

Mertens Hugo

hugo@hnma.be

+32 (0)475 76 01 80

Aero-Kiewit vzw ziet toe op de permanente aanwezigheid op het vliegveld van de hoofdvliegveldoverste, zijn plaatsvervanger (vliegveldoverste) of van een door hem gemachtigd persoon vanaf de opening tot de sluiting van het vliegveld. De opening en sluiting van het vliegveld moet steeds gebeuren door de hoofdvliegveldoverste of door een vliegveldoverste.

 

Verkeersleiding

FOD Mobiliteit en Vervoer
Directoraat-generaal Luchtvaart
City Atrium  I  Vooruitgangstraat 56  I  B-1210 Brussel
T  +32 (0)2 277 31 11 (centraal nummer infodesk)

www.mobilit.belgium.be  I  info@mobilit.fgov.be

Aero-Kiewit vzw. All rights reserved | Powered by Manol Networks